Den čisté dopravy

Bezbariérový vstup na akci

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

PlakátekSrdečně Vás zveme na tradiční akci Den čisté dopravy, která proběhne dne 23. září. Akce začíná pro majitele elektrovozů, kol a vozů alternativních paliv v 9:00 v Opavě a skrze Eko-rally se přesouvá k Památníku II. světové války v Hrabyni, kde budou k vidění elektrovozidla, alternativní způsoby dopravy, budou připraveny akce pro děti a mnoho dalšího.

Datum konání: 23. 9. 2017 začátek od 14:00, délka 180 minut

Místo konání: Památník II. světové války Hrabyně, Hrabyně

Typ akce: gastronomie - sport, aktivní vyžití - trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Místní akční skupina Opavsko z.s.

Doba trvání: 180 minut

Zdroj: MAS Opavsko

Podrobnější program akce je následující:

• 9:00 – Příjezd elektrovozů a závodníků do Opavy, na Horní náměstí. Zde závodníci obdrží startovní čísla, registrují se, dostanou taštičku (od Opavy) a vyfotíme se společně před budovou Hlásky.
  • 10:00 – Přesun do Městských sadů Opava na ulici Jaselská, kde souběžně proběhne akce „Opava v pohybu“. Elektromobily si budou moci návštěvníci prohlédnout.
  • 11:00 – Start Eko-Rally po zámcích Opavského Slezska s povinnou zastávkou v obci Slavkov, kde bude otevřena nová nabíjecí stanice
  • 14:00 – Začátek výstavy a programu v Hrabyni před Památníkem II. světové války (jarmark, testovací jízdy, volnočasové aktivity, hry)
  • 15:00 – Ukončení soutěže a výstava elektromobility
  • 16:00 – Vyhlášení soutěže za účasti VIP hostů