Výsledky soutěží na Setkání obcí Březová-Brezová 29. 7. 2017 v Brezovej pod Bradlom

Typ: ostatní | náš tip
vyhodnocení soutěží na 25. ročníku

Výsledky soutěží na Setkání obcí Březová-Brezová 29. 7. 2017 v Brezovej pod Bradlom

25. ročník Setkání obcí a měst s názvem Březová-Brezová, který se letos konal v sobotu 29. 7. 2017 ve slovenské Brezovej pod Bradlom za účasti 9 obcí a měst, je již bohužel minulostí. Ze Slovenska však přivezla naše 94-ti členná výprava tato úžasná ocenění:
hasičská soutěž muži 7. místo,
hasičská soutěž ŽENY 1. místo,
VOLEJBALOVÝ turnaj 1. místo a
FOTBALOVÝ TURNAJ 1. místo (finálový zápas Březová u Vítkova - Březová nad Svitavou 3:1!!!).

Moc děkuji všem soutěžícím i fanouškům za další úžasný TRIPLE!!! (vítězové ve volejbalovém turnaji, v hasičské soutěži žen i nádherné vítězství fotbalistů)

Sportovní rok byl k nám opravdu velmi štědrý. Vždyť krom jiného fotbalisté dosáhli letos historického úspěchu:
postupem do Okresního přeboru mužů,
vítězstvím na 42. ročníku Setkání obcí s názvem Albrechtice a vyhráli v červnu tzv. Štít Albrechtic a
samozřejmě vše korunovali vítězstvím na 25. ročníku Setkání obcí Březová-Brezová v Brezovej pod Bradlom.

Opět jsme "pobrali" jsme, co jsme mohli :-)

Na setkání starostů obcí Březová-Brezová bylo "demokraticky" rozhodnuto, že dalším pořadatelem v pořadí již 26. ročníku Setkání obcí a měst s názvem Březová-Brezová bude v roce 2017 naše obec Březová (u Vítkova, okres Opava).

S velkou radostí Vás proto všechny na příští setkání do Březové u Vítkova zveme!!!

Děkujeme všem úžasným soutěžícím za reprezentaci obce a skvělým fanouškům za podporu a přejeme Vám úspěšný nový týden

Pavel & spol.

Vytvořeno: 31. 7. 2017