Poslední kolo výdeje komposterů do domácnosti 8.8.2018 na OÚ Březová

poslední možnost vyzvednout si na OÚ Březová komposter do domácnosti

Oznamujeme všem občanům a především těm, kteří v minulosti projevili svůj zájem o komposter na bioodpad do své domácnosti zdarma prostřednictvím dotazníku, že

poslední možnost uzavřít smlouvu o výpůjčce a darování a následně převzetí komposteru bude

tuto středu 8. srpna 2018

od 13:00 do 18:00 hodin

na Obecním úřadě Březová.

Před samotným odebráním komposteru je nutné nejdříve uzavřít v kanceláři OÚ Březová smlouvu o výpůjčce a darování. Pro uzavření smlouvy si s sebou, prosíme, vemte svůj platný občanský průkaz. Po uzavření smlouvy Vám bude vydán komposter obecními zaměstnanci.

Kompostery, které si nikdo nevyzvedne, budou po dni oznámeného posledního výdeje následně vydány novým zájemcům, kteří v předešlé době neprojevili svůj zájem prostřednictvím dotazníku, ale mají o ně zájem teď nově.

Po tomto dni již nebude možné obdržet do domácnosti komposter zdarma, ani o něj požádat.

Děkujeme za pochopení.

Pavel Schneider