Informace o uzavření multifunkčního hřiště v areálu ZŠ Březová od 9.7.2018 do odvolání

Typ: ostatní | náš tip
uzavření multifunkčního hřiště z důvodu revitalizace umělé trávy a dalších oprav

Oznamujeme občanům, že

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

v areálu ZŠ Březová

je z důvodu revitalizace umělého povrchu (trávy) a

dalších oprav od 9. 7. 2018  UZAVŘENO.

Opravy a úpravy hřiště jsou prováděny, aby mohlo dále sloužit škole a občanům a prodloužila se tak jeho životnost. Zároveň bude na tomto hřišti sehrán volejbalový turnaj v rámci setkání obcí se společným názvem Březová - Brezová 28. 7. 2018.

Dosud došlo k výměně sportovních sítí, mokrou cestou dochází k revitalizaci povrchu hřiště, budou se natírat dřevěné a kovové prvky a také branky.

Hřiště je po dobu provádění uvedených prací uzavřeno a uzamčeno.

Proto, prosím, po dobu provádění oprav a úprav se nepokoušejte dostat na multifunkční hřiště. Hřiště je uzamčeno, před dokončením revitalizace povrchu není povrch hřiště zapískován a může tak dojít k jeho nevratnému poškození. Zároveň došlo k výměně poničených sportovních sítí a při pokusům dostat se na hřiště by mohlo dojít k jejich poškození.

Děkujeme za vaši vstřícnost, disciplinovanost a pochopení.

Pavel Schneider, starosta

Vytvořeno: 11. 7. 2018