A zase ty odpady, aneb co zase naši spoluobčané provedli ...

Typ: ostatní
oznámení o tom, co se v posledních dnech objevilo v kontejnerech, nebo u nich, a přitom to tam nepatří

Milí přátelé,

budete se divit, ale v posledních dnech ke kontejnerům na separovaný odpad (plasty, sklo, papír) naši spoluobčané odložili:

před Vánocemi v Leskovci     u bývalé hospody          křeslo ke kontejnerům

v sobotu 13.1. v Březové     u obchodu          vánoční stromeček ke kontejnerům

v úterý 16.1. v Leskovci     u bývalé hospody          komunální odpad do kontejneru na papír

Pravděpodobně, stejně jako já, kroutíte hlavou nad inteligencí a bezohledností těchto našich spoluobčanů, kteří si myslí: "Já ušetřím, zbavím se teď toho a obecní zaměstnanci to za mě uklidí."

Obrázek si udělejte sami. Dle mého názoru by takovíto lidé měli dostat ihned za každou takovou "dobračinu" FACKU!

Vytvořeno: 17. 1. 2018
Poslední aktualizace: 17. 1. 2018 09:18